Bursa'nın En Geniş Servis Ağı

Bursa Ankastre Servisi

Bursa’nın her yerinde fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan ankastre setlerinizin bakım, onarım, montaj gibi işlemleri için ankastre servisi hizmeti veriyoruz.

7/24 Ankastre Servisi
Mat Teknik

Profesyonel Ankastre Servisi

 • Bakım, onarım, tamirat yaptığımız tüm ankastre setler için 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi veriyoruz.
 • Aynı gün arıza tespiti yapıyor ve arızayı hemen gideriyoruz.
 • Ankastre setinizi oluşturan cihazlarınızın tamiri için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.
 • Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.
 • Ankastre servisi sonrası müşteri ile birlikte cihazın kontrollerini yapıyoruz.
 • Yerinde ve zamanında teknik servis hizmeti ile biliniyoruz.
 • Müşteri ilişkilerine değer vererek uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz.
 • Memnuniyet temelinde güvene dayalı ilişkilere inanıyoruz.
 • Her koşulda güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.
 • Yedek cihaz temini ile sorunsuz bir servis deneyimi yaşatıyoruz.
 • Uzman personellerimiz sayesinde ileri düzey çözümler üretiyoruz.
 • Bursa’nın en geniş kapsamlı teknik servis ağı olmayı hedefliyoruz.
 • Tüm marka ve modeller için teknik servis hizmeti sağlıyoruz.
Servisler

Neler Yapıyoruz?

Ankastre Set Tamiri
Ankastre Set Bakım ve Onarım
Ankastre Set Montajı
Ankastre Set Demontaj
Ankastre Set Kurulum
Ankastre Set Yer Değiştirme
Ankastre Set Fırın Tamiri
Ankastre Set Ocak Tamiri
Ankastre Set Davlumbaz Tamiri

Neden Mat Teknik?

Mat Teknik olarak Bursa’nın her yerinde bir yıl garantili ankastre servisi hizmeti veriyoruz. Bu garanti, ankastre setiniz için yapılan işçilik ve ankastre set için kullanılan yedek parçaları kapsıyor. Garanti süresi, ankastre setin tamirinin yapıldığı tarihten başlıyor ve birinci yılın sonuna kadar devam ediyor. Aynı sene içerisinde tekrarlayabilecek arızalardan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kullanılan yedek parçalarının tamamı ve onarım esnasında yapılan işçilik Mat Teknik garantisi altındadır.

Yılların verdiği ankastre servisi tecrübesi ile tüm markaların ankastre set cihazlarına güvenilir servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzla Bursa’nın tamamına ankastre teknik servisi hizmeti sağlıyoruz. Bursa genelindeki hizmet ağımız sayesinde ankastre set arızalarının büyük bölümünü yerinde gideriyor ve ankastre setinizin tamiri için hızlı çözümler üretiyoruz.

Tüm ankastre cihazlarınız için 7 gün 24 saat özel servis hizmeti ile yanınızdayız. Acil ankastre servisi hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz belirttiğiniz saatlerde adresinize ulaşarak gereken ankastre servisi hizmetini size ulaştıracaktır.

Bursa’da ankastre teknik servisi hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmaktır. Dilerseniz WhatsApp üzerinden teknikerimiz ile anında görüşme sağlayabilir, sorularınıza canlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile randevu talep edebilirsiniz.

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm ilçelerinde ve tüm mahallelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler Gemlik, Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım başta olmak üzere tüm ilçeleri kapsamaktadır. Bu ilçelerin tüm semt ve mahallerinde gezici teknik ekibimiz sayesinde aynı gün teknik servis hizmeti ulaştırabiliyoruz. Ankastre setinizin arızasını tespit ediyor ve yapılması gerekenler hakkında bilgi veriyoruz

Mat Teknik, özel teknik servistir ve yetkili servis sınırlarını aşan iş tecrübesine ve esnekliğine sahiptir. Yetkili servisin çözmediği, çözemediği problemleri özel teknik servis olarak çözüme ulaştırıyor ve müşterilerimize güven veriyoruz. Garanti kapsamına girmeyen veya garanti süresi bitmiş durumda olan bulaşık makinenizin bakım, onarım, tamir işlerini özenle yapıyoruz. Bakım, onarım, tamir işlerinde bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz cihazları şöyle sıralayabiliriz: Tüm beyaz eşya grupları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, dondurma dolapları, soğutma dolapları, ankastre set, fırın, ocak, şofben, kombi, klima, TV, endüstriyel cihazlar.

Markalar

Hemen Arayın ve Ankastre Servisi İçin Randevu Oluşturun

Bursa’nın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat ankastre servisi hizmeti veriyoruz.