Bursa'nın En Geniş Servis Ağı

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa’nın tüm mahallelerinde bulaşık makinesi ve endüstriyel bulaşık makinesi cihazlarınız için bulaşık makinesi servisi hizmeti veriyoruz.

7/24 Bulaşık Makinesi Servisi
Mat Teknik

Profesyonel Bulaşık Makinesi Servisi

 • Bakım ve onarımını yaptığımız tüm bulaşık makineleri için 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi veriyoruz.
 • Aynı gün arıza tespiti yapıyor ve arızayı hemen gideriyoruz.
 • Bulaşık makinesi cihazlarınızın tamiri için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.
 • Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.
 • Bulaşık makinesi servisi sonrası müşteri ile birlikte cihazın kontrollerini yapıyoruz.
 • Yerinde ve zamanında teknik servis hizmeti ile biliniyoruz.
 • Müşteri ilişkilerine değer vererek uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz.
 • Memnuniyet temelinde güvene dayalı ilişkilere inanıyoruz.
 • Her koşulda güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.
 • Yedek cihaz temini ile sorunsuz bir servis deneyimi yaşatıyoruz.
 • Uzman personellerimiz sayesinde ileri düzey çözümler üretiyoruz.
 • Bursa’nın en geniş kapsamlı teknik servis ağı olmayı hedefliyoruz.
 • Tüm marka ve modeller için teknik servis hizmeti sağlıyoruz.
Servisler

Neler Yapıyoruz?

Bulaşık Makinesi Tuz Kutusu Değişimi
Bulaşık Makinesi Su Cebi Değişimi
Bulaşık Makinesi Su Ventili Değişimi
Bulaşık Makinesi Kapasitör Değişimi
Bulaşık Makinesi Motor Değişimi ve Onarımı
Bulaşık Makinesi Motor Revize İşlemi
Bulaşık Makinesi Fıskiye Değişimi
Bulaşık Makinesi Kart Değişimi ve Onarımı
Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu Değişimi
Bulaşık Makinesi Isıtıcı Değişimi
Bulaşık Makinesi Pompa Değişimi
Bulaşık Makinesi Kaçak Giderme
Bulaşık Makinesi Kablo Ağı Yenileme

Neden Mat Teknik?

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm mahallelerinde bir yıl garantili bulaşık makinesi servisi hizmeti veriyoruz. Bu garanti, bulaşık makineniz için yapılan işçilik ve bulaşık makinesinde kullanılan yedek parçaları kapsıyor. Garanti süresi, bulaşık makinesi tamirinin yapıldığı tarihten başlıyor ve birinci yılın sonuna kadar devam ediyor. Aynı sene içerisinde tekrarlayabilecek arızalardan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kullanılan bulaşık makinesi yedek parçalarının tamamı ve onarım esnasında yapılan işçilik Mat Teknik garantisi altındadır.

Yılların verdiği bulaşık makinesi servis tecrübesi ile tüm markaların bulaşık makinesi cihazlarına güvenilir servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzla Bursa’nın tamamına bulaşık makinesi teknik servisi hizmeti sağlıyoruz. Bursa genelindeki hizmet ağımız sayesinde bulaşık makinesi arızalarının büyük bölümünü yerinde gideriyor ve bulaşık makinenizin tamiri için hızlı çözümler üretiyoruz.

Tüm bulaşık makinesi cihazlarınız için 7 gün 24 saat özel servis hizmeti ile yanınızdayız. Acil bulaşık makinesi servisi hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz belirttiğiniz saatlerde adresinize ulaşarak gereken bulaşık makinesi servisi hizmetini size ulaştıracaktır.

Bursa’da bulaşık makinesi teknik servisi hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmaktır. Dilerseniz WhatsApp üzerinden teknikerimiz ile anında görüşme sağlayabilir, sorularınıza canlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile randevu talep edebilirsiniz.

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm ilçelerinde ve tüm mahallelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler Gemlik, Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım başta olmak üzere tüm ilçeleri kapsamaktadır. Bu ilçelerin tüm semt ve mahallerinde gezici teknik ekibimiz sayesinde aynı gün teknik servis hizmeti ulaştırabiliyoruz. Bulaşık makinenizin arızasını tespit ediyor ve yapılması gerekenler hakkında bilgi veriyoruz

Mat Teknik, özel teknik servistir ve yetkili servis sınırlarını aşan iş tecrübesine ve esnekliğine sahiptir. Yetkili servisin çözmediği, çözemediği problemleri özel teknik servis olarak çözüme ulaştırıyor ve müşterilerimize güven veriyoruz. Garanti kapsamına girmeyen veya garanti süresi bitmiş durumda olan bulaşık makinenizin bakım, onarım, tamir işlerini özenle yapıyoruz. Bakım, onarım, tamir işlerinde bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz cihazları şöyle sıralayabiliriz: Tüm beyaz eşya grupları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, dondurma dolapları, soğutma dolapları, ankastre set, fırın, ocak, şofben, kombi, klima, TV, endüstriyel cihazlar.

Markalar

Hemen Arayın ve Bulaşık Makinesi Servisi İçin Randevu Oluşturun

Bursa’nın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat bulaşık makinesi servisi hizmeti veriyoruz.