Bursa'nın En Geniş Servis Ağı

Bursa Buzdolabı Servisi

Bursa’nın tüm bölgelerinde buzdolabı, soğutucu, derin dorucu, dondurma dolabı, içecek dolabı ve endüstriyel soğutma cihazları için buzdolabı servisi hizmeti veriyoruz.

7/24 Buzdolabı Servisi
Mat Teknik

Profesyonel Buzdolabı Servisi

 • Buzdolabı için 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi veriyoruz.
 • Aynı gün arıza tespiti yapıyor ve arızayı hemen gideriyoruz.
 • Buzdolabı ve soğutucu cihazlarınızın tamiri için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.
 • Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.
 • Buzdolabı servisi sonrası müşteri ile birlikte cihazın kontrollerini yapıyoruz.
 • Yerinde ve zamanında teknik servis hizmeti ile biliniyoruz.
 • Müşteri ilişkilerine değer vererek uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz.
 • Memnuniyet temelinde güvene dayalı ilişkilere inanıyoruz.
 • Her koşulda güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.
 • Yedek cihaz temini ile sorunsuz bir servis deneyimi yaşatıyoruz.
 • Uzman personellerimiz sayesinde ileri düzey çözümler üretiyoruz.
 • Bursa’nın en geniş kapsamlı teknik servis ağı olmayı hedefliyoruz.
 • Tüm marka ve modeller için teknik servis hizmeti sağlıyoruz.
Servisler

Neler Yapıyoruz?

Buzdolabı Motor Değişimi
Buzdolabı Rezistans Değişimi
Buzdolabı Sigorta Değişimi
Buzdolabı Sensör Değişimi
Buzdolabı Kart Değişimi
Buzdolabı Kart Tamiri
Buzdolabı Timer Değişimi
Buzdolabı Sistem Temizleme
Buzdolabı Gaz Dolumu
Buzdolabı Gaz Kaçağı Çözümü
Buzdolabı Fan Motoru Değişimi
Buzdolabı Kılcal Soğutucu

Neden Mat Teknik?

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm bölgelerinde bir yıl garantili buzdolabı servisi hizmeti veriyoruz. Bu garanti, buzdolabınız için yapılan işçilik ve buzdolabında kullanılan yedek parçaları kapsıyor. Garanti süresi, buzdolabı tamirinin yapıldığı tarihten başlıyor ve birinci yılın sonuna kadar devam ediyor. Aynı sene içerisinde tekrarlayabilecek arızalardan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kullanılan buzdolabı yedek parçalarının tamamı ve onarım esnasında yapılan işçilik Mat Teknik garantisi altındadır.

Yılların verdiği buzdolabı servis tecrübesi ile tüm markaların buzdolabı cihazlarına güvenilir servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzla Bursa’nın tamamına buzdolabı teknik servisi hizmeti sağlıyoruz. Bursa genelindeki hizmet ağımız sayesinde buzdolabı arızalarının büyük bölümünü yerinde gideriyor ve buzdolabınızın tamiri için hızlı çözümler üretiyoruz.

Tüm buzdolabı cihazlarınız için 7 gün 24 saat özel servis hizmeti ile yanınızdayız. Acil buzdolabı servisi hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz belirttiğiniz saatlerde adresinize ulaşarak gereken buzdolabı servisi hizmetini size ulaştıracaktır.

Bursa’da buzdolabı teknik servisi hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmaktır. Dilerseniz WhatsApp üzerinden teknikerimiz ile anında görüşme sağlayabilir, sorularınıza canlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile randevu talep edebilirsiniz.

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm ilçelerinde ve tüm mahallelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler Gemlik, Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım başta olmak üzere tüm ilçeleri kapsamaktadır. Bu ilçelerin tüm semt ve mahallerinde gezici teknik ekibimiz sayesinde aynı gün teknik servis hizmeti ulaştırabiliyoruz. Buzdolabınızın arızasını tespit ediyor ve yapılması gerekenler hakkında bilgi veriyoruz

Mat Teknik, özel teknik servistir ve yetkili servis sınırlarını aşan iş tecrübesine ve esnekliğine sahiptir. Yetkili servisin çözmediği, çözemediği problemleri özel teknik servis olarak çözüme ulaştırıyor ve müşterilerimize güven veriyoruz. Garanti kapsamına girmeyen veya garanti süresi bitmiş durumda olan buzdolabınızın bakım, onarım, tamir işlerini özenle yapıyoruz. Bakım, onarım, tamir işlerinde bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz cihazları şöyle sıralayabiliriz: Tüm beyaz eşya grupları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, dondurma dolapları, soğutma dolapları, ankastre set, fırın, ocak, şofben, kombi, klima, TV, endüstriyel cihazlar.

Markalar

Hemen Arayın ve Buzdolabı Servisi İçin Randevu Oluşturun

Bursa’nın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat buzdolabı servisi hizmeti veriyoruz.