Bursa'nın En Geniş Servis Ağı

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa’nın tüm ilçelerinde kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, endüstriyel çamaşır makinesi ve ev tipi çamaşır makinesi cihazlarınız için çamaşır makinesi servisi hizmeti veriyoruz.

7/24 Çamaşır Makinesi Servisi
Mat Teknik

Profesyonel Çamaşır Makinesi Servisi

 • Onarımını yaptığımız tüm çamaşır makineleri için 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi veriyoruz.
 • Aynı gün arıza tespiti yapıyor ve arızayı hemen gideriyoruz.
 • Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi cihazlarınızın tamiri için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.
 • Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.
 • Çamaşır makinesi servisi sonrası müşteri ile birlikte cihazın kontrollerini yapıyoruz.
 • Yerinde ve zamanında teknik servis hizmeti ile biliniyoruz.
 • Müşteri ilişkilerine değer vererek uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz.
 • Memnuniyet temelinde güvene dayalı ilişkilere inanıyoruz.
 • Her koşulda güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.
 • Yedek cihaz temini ile sorunsuz bir servis deneyimi yaşatıyoruz.
 • Uzman personellerimiz sayesinde ileri düzey çözümler üretiyoruz.
 • Bursa’nın en geniş kapsamlı teknik servis ağı olmayı hedefliyoruz.
 • Tüm marka ve modeller için teknik servis hizmeti sağlıyoruz.
Servisler

Neler Yapıyoruz?

Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri ve Değişimi
Çamaşır Makinesi Rulman Değişimi
Çamaşır Makinesi Tambur Değişimi
Çamaşır Makinesi Kayış Değişimi
Çamaşır Makinesi Motor Değişimi ve Tamiri
Çamaşır Makinesi Kart Tamiri ve Değişimi
Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi
Çamaşır Makinesi Pompa Değişimi
Çamaşır Makinesi Kapı Kilidi Değişimi
Çamaşır Makinesi Ön Kapak Cam Değişimi
Çamaşır Makinesi Kapı Mandalı Değişimi
Çamaşır Makinesi NTC Değişimi
Çamaşır Makinesi Motor Kömürü Değişimi

Neden Mat Teknik?

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm bölgelerinde bir yıl garantili çamaşır makinesi servisi hizmeti veriyoruz. Bu garanti, çamaşır makineniz için yapılan işçilik ve çamaşır makinesinde kullanılan yedek parçaları kapsıyor. Garanti süresi, çamaşır makinesi tamirinin yapıldığı tarihten başlıyor ve birinci yılın sonuna kadar devam ediyor. Aynı sene içerisinde tekrarlayabilecek arızalardan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kullanılan çamaşır makinesi yedek parçalarının tamamı ve onarım esnasında yapılan işçilik Mat Teknik garantisi altındadır.

Yılların verdiği çamaşır makinesi servisi tecrübesi ile tüm markaların çamaşır makinesi cihazlarına güvenilir servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzla Bursa’nın tamamına çamaşır makinesi teknik servisi hizmeti sağlıyoruz. Bursa genelindeki hizmet ağımız sayesinde çamaşır makinesi arızalarının büyük bölümünü yerinde gideriyor ve çamaşır makinenizin tamiri için hızlı çözümler üretiyoruz.

Tüm çamaşır makinesi cihazlarınız için 7 gün 24 saat özel servis hizmeti ile yanınızdayız. Acil çamaşır makinesi servisi hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz belirttiğiniz saatlerde adresinize ulaşarak gereken çamaşır makinesi servisi hizmetini size ulaştıracaktır.

Bursa’da çamaşır makinesi teknik servisi hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmaktır. Dilerseniz WhatsApp üzerinden teknikerimiz ile anında görüşme sağlayabilir, sorularınıza canlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile randevu talep edebilirsiniz.

Mat Teknik olarak Bursa’nın tüm ilçelerinde ve tüm mahallelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler Gemlik, Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım başta olmak üzere tüm ilçeleri kapsamaktadır. Bu ilçelerin tüm semt ve mahallerinde gezici teknik ekibimiz sayesinde aynı gün teknik servis hizmeti ulaştırabiliyoruz. Çamaşır makinenizin arızasını tespit ediyor ve yapılması gerekenler hakkında bilgi veriyoruz

Mat Teknik, özel teknik servistir ve yetkili servis sınırlarını aşan iş tecrübesine ve esnekliğine sahiptir. Yetkili servisin çözmediği, çözemediği problemleri özel teknik servis olarak çözüme ulaştırıyor ve müşterilerimize güven veriyoruz. Garanti kapsamına girmeyen veya garanti süresi bitmiş durumda olan çamaşır makinenizin bakım, onarım, tamir işlerini özenle yapıyoruz. Bakım, onarım, tamir işlerinde bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz cihazları şöyle sıralayabiliriz: Tüm beyaz eşya grupları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, dondurma dolapları, soğutma dolapları, ankastre set, fırın, ocak, şofben, kombi, klima, TV, endüstriyel cihazlar.

Markalar

Hemen Arayın ve Çamaşır Makinesi Servisi İçin Randevu Oluşturun

Bursa’nın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat çamaşır makinesi servisi hizmeti veriyoruz.